Wie is de Mol CityGame Maastricht!– De enige echte originele!
Een spannend en actief stadsspel dat al het goede en zeker ook het slechte in uw groep naar boven haalt. Het ultieme bedrijfsuitje om uw collega's echt te leren kennen. Dit arrangement is beoordeeld met 1 reviews en heeft een gemiddelde score van 8.
Wie is de Mol?
Een spannend en actief stadsspel dat al het goede en zeker ook het slechte in uw groep naar boven haalt. Het ultieme bedrijfsuitje om uw collega's echt te leren kennen. Wie vertrouwt u en wie durft u opdrachten uit te laten voeren namens uw groep? De Mol loert iedere minuut tijdens de vele ludieke opdrachten mee. Bent u in staat om de Mol binnen uw groep te ontmaskeren?
De binnenstad wordt bedreigd
Maastricht wordt bedreigd! Bent u in staat de stad te redden. Een hevige strijd tegen het kwade barst los, maar hoe kunt u deze strijd winnen als er een mol in uw team zit. De vooraf geselecteerde mollen zijn ingelicht per brief, e-mail en sms. Ze weten exact hoe ze u moeten saboteren. Wie vertrouwt u en wie durft u opdrachten uit te laten voeren namens uw groep?
De opdrachten
De code van de koffer is gekraakt…, dan kan de strijd losbarsten. U sluipt het ondergrondse binnen, waar u een sleutel ontvangt naar de volgende opdracht. Op de meest onverwachte momenten duiken verdachte personages op. Herkent u hen, volg ze dan naar hun schuilplaats en zet de Mol vast. Op een volgende bijzondere locatie in Maastricht neemt de OpperMol u een geheugentest af, valt de Mol hier door de mand en laat het geheugen hem “plots” in de steek? Drie maal krijgt u de kans om de Mol binnen uw groep te ontmaskeren. Goed geraden blijkt achteraf? Dat levert veel groene punten op!
Het spel is een ultieme uitdaging die uiteindelijk met een verrassende prijsuitreiking en een gezellige borrel wordt afgesloten. Daar zullen de Mollen met liefde vertellen hoe ze iedereen om de tuin hebben geleid.
Dit teamuitje Wie is de Mol in Maastricht is inclusief:
- Professionele begeleiding
- Spelmateriaal
- Eén consumptie p.p.
- Prijsuitreiking
- Prijs voor de winnaars
- Teambuilding
€ 27,50 p.p. excl. BTW (vanaf 40 pers.)
€ 29,50 p.p. excl. BTW (van 15 tot 39 pers.)
Exclusief: BTW en overige consumpties
Vanaf: 15 personen
Tijdsduur: 3,5 uur
Al onze activiteiten zijn uit te breiden met bijvoorbeeld een diner, lunch en/of andere gewenste activiteit.
Neem vrijblijvend contact met ons op om uw wensen te bespreken.
De prijs van dit teamuitje Wie is de Mol in Maastricht is geldig tot en met 31 december 2012.
Kaart
Streetview
Reviews
Er zijn 1 reviews gegeven. De gemiddelde score is 8.
Streetsingers Weert
21-09-2010 10:39
Informatie aanvragen
Bel me nu
0800-7807807




Borrelbottertocht – Spakenburgse Botterverhuur
Tweedaags Vergader - Golfarrangement van Boshotel Vlodrop
Hou van Holland – Dinerspel Maastricht
Walking Diner – Culinaire rondleiding Maastricht
Ondergronds actief in het donker - Grotbikken in Maastricht
Dagarrangement Op en Top Limburg: bezoek Valkenburg en Maastricht
Een Stad Apart - Gevarieerd bedrijfsuitje in Maastricht
Meerdaagsarrangement Maastricht veelzijdig groepsuitje