Wie is de Mol CityGame Maastricht!– De enige echte originele!

Een spannend en actief stadsspel dat al het goede en zeker ook het slechte in uw groep naar boven haalt. Het ultieme bedrijfsuitje om uw collega's echt te leren kennen. Dit arrangement is beoordeeld met 1 reviews en heeft een gemiddelde score van 8.

Wie is de Mol?

Een spannend en actief stadsspel dat al het goede en zeker ook het slechte in uw groep naar boven haalt. Het ultieme bedrijfsuitje om uw collega's echt te leren kennen. Wie vertrouwt u en wie durft u opdrachten uit te laten voeren namens uw groep? De Mol loert iedere minuut tijdens de vele ludieke opdrachten mee. Bent u in staat om de Mol binnen uw groep te ontmaskeren?

De binnenstad wordt bedreigd

Maastricht wordt bedreigd! Bent u in staat de stad te redden. Een hevige strijd tegen het kwade barst los, maar hoe kunt u deze strijd winnen als er een mol in uw team zit. De vooraf geselecteerde mollen zijn ingelicht per brief, e-mail en sms. Ze weten exact hoe ze u moeten saboteren. Wie vertrouwt u en wie durft u opdrachten uit te laten voeren namens uw groep?

De opdrachten

De code van de koffer is gekraakt…, dan kan de strijd losbarsten. U sluipt het ondergrondse binnen, waar u een sleutel ontvangt naar de volgende opdracht. Op de meest onverwachte momenten duiken verdachte personages op. Herkent u hen, volg ze dan naar hun schuilplaats en zet de Mol vast. Op een volgende bijzondere locatie in Maastricht neemt de OpperMol u een geheugentest af, valt de Mol hier door de mand en laat het geheugen hem “plots” in de steek? Drie maal krijgt u de kans om de Mol binnen uw groep te ontmaskeren. Goed geraden blijkt achteraf? Dat levert veel groene punten op!

Het spel is een ultieme uitdaging die uiteindelijk met een verrassende prijsuitreiking en een gezellige borrel wordt afgesloten. Daar zullen de Mollen met liefde vertellen hoe ze iedereen om de tuin hebben geleid.

Dit teamuitje Wie is de Mol in Maastricht is inclusief:

  • Professionele begeleiding
  • Spelmateriaal
  • Eén consumptie p.p.
  • Prijsuitreiking
  • Prijs voor de winnaars
  • Teambuilding
Prijzen:
€ 27,50 p.p. excl. BTW (vanaf 40 pers.)
€ 29,50 p.p. excl. BTW (van 15 tot 39 pers.)

Exclusief: BTW en overige consumpties
Vanaf: 15 personen
Tijdsduur: 3,5 uur

Al onze activiteiten zijn uit te breiden met bijvoorbeeld een diner, lunch en/of andere gewenste activiteit.
Neem vrijblijvend contact met ons op om uw wensen te bespreken.

De prijs van dit teamuitje Wie is de Mol in Maastricht is geldig tot en met 31 december 2012.

Kaart
Streetview
Reviews

Er zijn 1 reviews gegeven. De gemiddelde score is 8.

8

Veel enthousiaste reacties! Leuk spel en locatie was top. Minpunt: tijd was te krap. Eindspel was ingedeeld op het uur waarop de prijsuitreiking al bezig zou zijn en het drankje achteraf kwam wat in het gedrang. Maar we hebben ons geweldig geamuseerd!


21-09-2010 10:39