Culinair Personeelsuitje aan de Zeeuwse kust
Onder het genot van culinaire heerlijkheden geniet u samen met uw collega's, relaties of medewerkers van een private dinner. Geniet van een diner in de vorm van een buffet of een overheerlijk 3 gangen diner.
Culinair genieten met collega's
Is het tijd voor teambuilding, maar geen zin in een sportief of actief programma? Dan is een private dinner met borrel een goed idee. Wij verzorgen in een exclusieve ruimte een heerlijk buffet of drie-gangen diner. Afhankelijk van uw keuze staan er in de zaal statafels om informeel met elkaar te kunnen praten of wordt het diner aan tafel gereserveerd om even lekker verwend te worden.
De zalen
Golden Tulip Strandhotel Westduin beschikt over 9 zalen, waar (afhankelijk van de opstelling) 4 tot 1000 personen onthaald kunnen worden. Alle zalen hebben direct daglicht, een terras en zijn uitgerust met airconditioning. De grootste zaal is 500m2 en heeft geen pilaren of kolommen. Voor feesten en partijen hebben we een maximale capaciteit van 1500 personen. Uiteraard kunnen we in overleg de zaal volledig naar uw wensen aankleden.
Afsluiten met een overnachting
Wilt u na het diner niet meer naar huis maar lekker blijven overnachten in ons hotel. Ook dit is geen enkel probleem.
Het hotel beschikt over 115 luxe ingerichte, rookvrije kamers hebben een (Frans) balkon of terras , badkamer met bad en/of douche, föhn, toilet, en zijn o.a. voorzien van gratis Wi-Fi, een televisie, telefoon met radio en weksysteem, mini koelkast en Nespresso apparaat. Naar gelang uw voorkeur heeft u de keuze uit verschillende kamertypen.
Standaard kamers beschikken over een badkamer met bad en/ of douche, föhn en separaat toilet en zijn o.a. voorzien van gratis Wi-Fi, televisie, kluisje, telefoon met radio en weksysteem, koelkastje, Nespresso apparaat, en een balkon of terras. Alle standaard kamers hebben Twin bedden en zijn klassiek ingericht.
Dit dinner arrangement is inclusief:
Kiest u voor een dinner in de vorm van een buffet dan bestaat het arrangement uit onderstaande onderdelen:
- Dinerbuffet
- Hollands assortiment, onbeperkt
- Informele inrichting met statafels en zitgelegenheid
- Tijdsduur 2 uur
Kiest u voor een dinner in de vorm van een 3 gangen diner dan bestaat het arrangement uit onderstaande onderdelen:
- 3 gangen diner geserveerd
- Wijnarrangement, huiswijnen en water, onbeperkt
- Inrichting met gedekte tafels
- Tijdsduur 2,5 uur
Kiest u voor een dinner in de vorm van een 7 gangen diner dan bestaat het arrangement uit onderstaande onderdelen:
- 7 gangen kleine porties
- Wijnarrangement huiswijnen en water ,onbeperkt
- Inclusief meubilair gedeeltelijk zittend en gedeeltelijk staand
- Tijdsduur 2,5 uur
De prijs van dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2012.
Kaart
Streetview
Reviews
Er zijn geen reviews bij dit arrangement
Informatie aanvragen
Bel me nu
0800-7807807




Exclusief Bedrijfsuitje aan de Chef's Table in Zeeland
Vergaderen en Golfen in Zeeland
Vergaderen en teambuilding activiteiten aan de Zeeuwse Kust!
Vergaderen en Koken aan zee - Meeting met smaak!
Koken aan Zee!!