Leuk bedrijfsuitje op het strand? Stel het dagje uit zelf samen!
Voor een dagje uit op het strand kunt u met dit bedrijfsuitje uw dag geheel op maat maken. Kies uw activiteiten, uw catering en uw eigen locatie. Geniet met uw collega's van een bijzondere stranddag.
Stel uw eigen bedrijfsuitje op het strand samen!
Het keuzeprogramma op het strand is ideaal voor groepen. Het programma is namelijk een keuzeprogramma en iedereen kan dus zelf kiezen aan welke activiteiten hij of zij mee wil doen! Voor ieder wat wils dus, van zandsculpturen bouwen tot blokarten en van branding raften tot beschvolleybal. We bieden allerlei verschillende activiteiten op het strand. Iedereen heeft het naar zijn of haar zin in dit programma.
Programma opzet van de strandactiviteiten
13:30 uur: aankomst en kennismaking en uitleg van de strandactiviteiten
14:00 uur: Start activiteiten: Er zijn 3 rondes en per ronde kunnen de deelnemers bijvoorbeeld kiezen uit onderstaande activiteiten;
- blokarten (alleen op IJmuiden)
- branding raften/kajakken
- powerkiten
- beachflingo
- kitebuggyen (alleen op IJmuiden)
- landboarden
- beachvolleybal
- zandsculpturen bouwen
- ultimate frisbee
- bouncehockey
- beachlacross
Aantal activiteiten
Het aantal activiteiten waaruit gekozen kan worden is afhankelijk van het aantal deelnemers. Bijvoorbeeld;
- 40 deelnemers kunnen kiezen uit 5 activiteiten
- 80 deelnemers kunnen kiezen uit 7 activiteiten
- 150 deelenemers kunnen kiezen uit 9 activiteiten
Bij dit bedrijfsuitje op het strand is inbegrepen:
- Activiteiten naar keuze
- Catering naar keuze
- Locatie naar keuze
Prijzen zijn per persoon en exclusief BTW
Activiteiten:
- vanaf 40 deelnemers vanaf € 40,00
- vanaf 80 deelnemers vanaf € 35,00
- vanaf 150 deelnemers vanaf € 29,50
- Barbecue vanaf € 21,00
- Lunchbuffet vanaf € 14,00
- IJmuiden
- Kijkduin
- Hoek van Holland
Liever een ander programma?
Naast ons keuzeprogramma kunt u natuurlijk ook zelf een arrangement samenstellen. We kunnen bijvoorbeeld ook een aantal activiteiten aanbieden in een wisselprogramma!
Wanneer de kinderen ook meekomen, dan maken we naast het volwassen programma een speciaal programma voor de kids! Met o.a. springkussen, schatgraven, vliegers maken en dergelijke. Uiteraard kunnen de oudere kinderen ook meedoen met het programma van de volwassenen.
De prijzen van dit bedrijfsuitje op het strand zijn geldig tot en met 31 december 2012.
Kaart
Streetview
Reviews
Er zijn geen reviews bij dit arrangement
Informatie aanvragen
Bel me nu
0800-7807807










Groepsuitje in Den Bosch - Stads monopoly in het Historisch centrum
Fantastisch bedrijfsfeest met de Moonlightcruise
AANBIEDING Blokarten - Strandzeilen in IJmuiden
Een geweldige strandmiddag met je bedrijf of afdeling op het strand [..]
Familiedag op het strand - Uitdagend dagje met collega's en familie